Toto je najkrajšia učiteľka matematiky z Bieloruska. Na internet zavesila fotku v chutných bikinách!


Táto čisto internetová aféra začala tým, že ktosi publikoval na YouTube video s neuveriteľne sympatickou učiteľkou matematiky. Kratučké video sa začalo bleskovo virálne šíriť a internet zachvátila horúčka, ktorú mohla vyliečiť len jedna odpoveď: Kto je a kde učí, táto “najpríťažlivejšia matematikárka”?

Len o pár dní neskôr niekto z “hľadačov” objavil, že učiteľke je veľmi podobné pôvabné dievča Oksana Neveselaja, z bieloruského Minsku. Súdiť sa tak dalo podľa starostlivo vedeného instagramového účtu Oksany. Oksana mala na svojom účte naozaj krásne fotky.

“Hľadačom” sa Oksana jednoducho zapáčila. A to poriadne! Počas relatívne krátkej doby, začalo instagramový účet neznámej (aj keď veľmi peknej babe) z Bieloruska sledovať 600 000 ľudí (?!). A blúzniť o takejto matematikárke. ktorú budú žiaci všetkých stupňov vždy milovať a nikdy nenávidieť.

Lenže nakoniec sa ukázalo, že Oksane je 17, ešte len dokončuje strednú školu a tak to teda nemôže byť učiteľka na populárnom videu. Dokonca nemôže byť vôbec žiadna učiteľka. Avšak jej instagramový účet teraz sleduje 600 000 ľudí z celého sveta. Takže ak má Oksana aspoň trochu obchodného ducha, môže byť toto vlastne happy end.

Fotku v bikinách nájdeš >> TU <<