Jakubec už nebude len spevák, ale aj prezident. Kandidatúra na najväčšiu pozíciu v SR!


Prezidentské voľby sa pomaly ale isto blížia. Medzi najnovších kandidátov na túto pozíciu sa zaradil aj spevák Martin Jakubec. Kandidoval aj na post župana bratislavského samosprávneho kraja, no skončilo to katastrofálne.  Teraz zabojuje znova, tentokrát už o inú pozíciu – prezident SR!

Na svojej stránke na sociálnej sieti pravidelne presviedča fanúšikov, že práve on je ten vyvolený na post hlavy štátu. Nie je tak prekvapením, že pred pár hodinami zverejnil svoju oficiálnu kandidatúru.

Má to však zásadný háčik, o ktorom spevák veľmi dobre vie, a aj napriek tomu naďalej zavádza fanúšikov. Dôvodom je jeho vek. Podmienkou na kandidatúru za prezidenta je totiž, že musí mať v deň volieb minimálne 40 rokov. Jakubec má však len 35, čím nespĺňa jednu z hlavných podmienok.

Spevák tvrdí, že mu jednoducho uvádzajú zlý vek. Podľa jeho slov má síce narodeniny 17. novembra, no nenarodil sa v roku 1983, ale o päť rokov skôr, a teda v roku 1978. Tejto historke sa však dá uveriť iba ťažko, keďže v katastri nehnuteľností mu svieti rok narodenia 1983.